"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bana İnanmayan bir Okuyucumla Sikiştim

Merhaba ben Pınar, 35 yaşında dul bir kadınım. Hayatı gezmeyi eğlenmeyi, seks yapmayı ve anılarımı insanlarla paylaşmayı çok severim. Bir çok hikayemi internetten rahat bir şekilde okuyabilirsiniz. Bir gün kendi yazdığım hikayeyi okuyup, amcığımı okşarken bir yorum ile karşılaştım. Yorumda hikayenin gerçek olmadığı ve bunların tamamen uydurma olduğu yazıyordu. Direkt olarak yorum atan kişinin mail adresini buldum ve ona bunların gerçek olduğunu ve ispatlayabileceğimi söyledim.

Biliyorum bu büyük bir risk fakat hayat bazen risk almaya değer. Benim en güzel sekslerim her zaman gizemli olanlar olmuştur. Bunun da farklı bir gizemi olacaktı eminim. 35 yaşında olmama rağmen bu kadar aktif bir seks hayatım olmasını zaten buna borçluyum. Arkadaşlarımın çoğu evde çocuk bakarken, ben genç erkekleri tavlıyorum ve altlarında inliyorum. Biliyorum çoğu beni kıskanıyor fakat bunu söyleyemiyor.

Ateşli Hikayelerin Kahramanının Adı Sinanmış…

21 yaşında olduğunu söyledi. Benim erkek olduğumu düşünüyormuş, hemen ona fotomu attım. İnanmadı, numarasını verdi görüntülü aradım. Ağzı açık kaldı. Hayatında ilk defa kadın görmüş gibi oldu. Şimdi inandın mı dedim, hayır dedi. O kadar şey yaşamış olamasın dedi. Anladım beni gaza getirip sikmeye çalışacaktı. Ama benim amacım zaten onunla sikişmekti.

Dedim uzatmaya gerek yok, adresim bu gel beni sik. Para da istemem, hatta hoşuma giderse ben üstüne para veririm, sekse saygım sonsuz. Taksiye atladı ve direkt geldi. Bu kadar hızlı geldiğinde göre, kesin sikişte de hızlı geliyorsun dedim karşılıklı gülüştük. Aslında seks öncesi sohbet etmeyi sevmem ama, hiç konuşmadığım birine de vermek istemedim. Fakat o direkt bana avını bulmuş aslan gibi saldırmak istedi. Bu hoşuma gitti, haşin ve cesur erkekleri severim. Erkek dediğin direk sikecek, sevişmek falan boş işler. Ama sex hikayeleri olmasıda önemlidir.

Direk olarak yarrağını çıkardım ve sokması gereken yeri gösterdim. Götümden sikilmek istiyordum o akşam. Bazen böyle huylarım olabiliyor, götten sikme deneyimim yok dedi, ilk olursun dedim ve domaldım. Sapladı götüme. Canım çok yandı fakat buna değerdi. Hayatımda ilk defa gördüğüm biri, bana inanmayan biri şu an götümün içindeydi ve alev alev içim yakıyordu. Bir an bağırsaklarım parçalanacak sandım. Yaklaşık 20 dakika boyunca bu şekilde sikildim. Hevesimi aldıktan sonra dinlenme arası verdik. Onun pek dinlenmeye niyeti yoktu fakat her pozisyon değişikliğinde kesin bir sigara içerim. Yoksa konsantrasyonum bozuluyor.

Hikayemi http://youtube.com adresinden de dinleyebilirsiniz.

2 Yorum

 1. ayhan
  ayhan Ağustos 15, 2019

  tel sifır beşyüz otuzbeş dörtyüz elli seikiz doksan iki onüç rakamlarla yazamadım onun için yazıyla yazdım canım
  senin telofonunda yazmıyor böyle yazdım hayatım ben talas yenidogan dayım

 2. ayhan
  ayhan Ağustos 15, 2019

  üçgün içinde bana dönersen çok iyi olur bu numaradan canım görüşmek üzere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.