"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yatak Odasıyla Alakalı Sizlere Ufkunuzu Açacak Tavsiyeler

İnsan denen canlı kıpır kıpır olmalı. Öyle direk gibi hiç kıpırdamadan yaşamak olmaz. Hayat zaten sıkıcı iş, ev – iş, ev. Öğrenciler için de bu durum okul, ev ikileminden başka bir şey değil. Bu nedenle hayatın bize sunduğu o ender eğlenceli anların olabildiğince tadını çıkartmamız lazım. Peki ama nasıl? Ör, bir kadınla seks yaparken o an gerçekten eğlenmeliyiz. Zaten eğer biz eğlenirsek, kadınımız eğlenir… o eğlenirse de biz daha çok eğleniriz. Fark ettiniz mi sürekli bir kısır döngü oluştu… ama aşk ve mutlulukla alakalı. Keşke hayatımız hep böyle eğlenceli kısır döngülerle dolu olsaydı, ne güzel olurdu…

yatak-odasiyla-alakali-sizlere-ufkunuzu-acacak-tavsiyeler
yatak-odasiyla-alakali-sizlere-ufkunuzu-acacak-tavsiyeler

Yatak Odaları ile Alakalı Sımsıcak Tavsiyeler

Neyse, konumuza dönelim. Şu an konumuz sizlere yatak odaları ile alakalı sımsıcak tavsiyeler vermekle alakalı. Öyle bu tavsiyelerin ufkunuzu açması önemli. E o zaman hadi başlayalım:

Sıradan sekslerin en büyük alametifarikası sürekli aynı şeylerin yaşanmasıyla alakalıdır. Genel de bu şeyler anal ve oraldır. Of, ne kadar sıkıcı. Burada sıkıcı olan anal ve oral seks değil, sürekli sadece bunların yaşanması durumu. Bundan kurtulmalısınız. Bunu da ancak değişik değişik şeyler yapabilirseniz elde edebilirsiniz. Nedir o değişik şeyler?

  • Dildolar, straponlar… hatta kamçılar ve lateks derili seksi kıyafetler. Erkekler için de seksi iç çamaşırları. Hani şu ön – arka açık olanlar var ya? Bilhassa onları deneyin, ekstra eğlencelidir. 
  • Seksi ekipmanla yaşamanın ne gibi bir kötü yanı olabilir? Seks sırasında seks oyuncakları kullansak… hatta o sekse özel giyinsek o zaman daha mutlu olmaz mıyız? Oluruz elbette! E o zaman bu durumu tavsiye bir diye değerlendirebiliriz.
  • Size vereceğimiz ikinci en önemli tavsiye muhakkak grup seksle alakalıdır. Tamam ama grup seks dendiği zaman sadece akıllara üçleme gelmemeli. Olayın henüz başında olanlar için bu da iyidir ama grup seksler karma bile olabilir. Yani bu konu kendi içinde epey bir derin ki derine dalmak güzeldir, inanın buna…
  • Biseksüellik!

Kimseye eşcinsel ol dediğimiz yok. Zaten içinizde bu gibi bir arzu yoksa o zaman eşcinsel olamazsınız ama bilhassa grup sekslerde birazcık biseksüellikten hem kimseye zarar gelmez hem de çok eğlencelidir… hatta teke tek bir sekste zaman geçirirken dildo, strapon gibi seks oyuncakları kullanıyorsunuz ya? Hatununuzdan bunları sizin üzerinizde kullanmasını bile isteyebilirsiniz, inanın bize bu da çok eğlendirir. Deneyin, görün. Bakın… bundan asla pişman olmayacaksınız! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.